Ddr4 32gb 3200mhz Cl16 Kit (2x16gb) Corsair Rgb...
Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnik...
Referenca: 100139276
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barva | Črna |
Tehnične specifikacije |
|
| Skladiščna zmogljivost | 96 GB |
| Vrsta shranjevanja | DDR5 |
| Zasnova pomnilniškega modula | DIMM |
| Čas pomnilnika | CL32 |
| Zmogljivost enega modula | 48 GB |
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnik...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 6.9 mm | |||
| ... | ||||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
Proizvajalec: Apacer
Model / koda: AU16GGB32CSYBGH
Tip pomnilnika: DDR4 DIMM (za namizne ra...
• Serija: serija Viper Xtreme 5 RGB MPOWER DDR5
• Izdaja: srebrna z logotipom Black Viper / ...
Corsair Vengeance CMH96GX5M2B5600C40. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 96 GB, pos...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati