Ddr5 32gb 6000mhz Cl36 Kit (2x16gb) Patriot...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Referenca: 076944
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3000 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 15 |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3000 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 15 |
| Napetost pomnilnika | 1,2,1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Osvetlitev ozadja | Da |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
KINGSTON FURY Beast 32GB (2x16GB) 6000MT/s DDR5 CL30 KF560C30BBEK2-32 ram pomnilnik
Kingston FURY...
G.Skill RIPJAWSV DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 BELA (F4-3600C18D-32GVW), dobavni rok v delovnih d...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
FURY BEAST KF556C40BBK2-32 je 32GB (2x16GB) 2G x 64-bitnih (16 GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (si...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
| Značilnosti | ||||
| Medpomnilnik tip | Neregistrirani (unbuffered) | |||
| Notranji pomnilnik | 32 ... | |||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
| Postavite... |
Pomnilniški komplet Crucial CP2K32G4DFRA32A je sestavljen iz dveh 32-GB DDR4 UDIMM modu...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomniln... |
G.Skill F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 64 GB, postavi...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati