Ddr5 32gb 6000mhz Cl36 Kit (2x16gb) G.skill...
Serija: Trident Z5
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2x16GB)
Št. modulov: 2
Hitrost: 6...
Referenca: 296099
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti | |
Splošno | |
| Komponenta za | Beležnica |
| Oven | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Hitrost pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 260-pin SO-DIMM |
| Zakasnitev CAS | 22 |
Obsežne podrobnosti | |
Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (brez medpomnjenja) |
| Oven | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Hitrost pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | Beležnica |
| Faktor oblike pomnilnika | 260-pin SO-DIMM |
| ITD | Ne |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Osveži čas cikla vrstice | 350 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| Svinčeno prevleko | zlato |
Pogoji delovanja | |
| Delovna temperatura | 0 - 85 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 100 °C |
Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Ne vsebuje | halogen |
Serija: Trident Z5
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2x16GB)
Št. modulov: 2
Hitrost: 6...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| OEM Proizvajalec En... | ||||
Corsair Dominator CMT64GX5M2B6600C32. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 64 GB,...
Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnik...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
| Postavite... |
KINGSTON Fury Beast 32GB (2x16GB) 6000MT/s DDR5 CL36 SDRAM KF560C36BBE2AK2-32 RGB ram pomnilnik
K...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 6... | |||
Corsair Vengeance RGB CMH32GX5M2B5600C40K. Komponenta za: PC / strežnik, Zmogljivost pomnilnika: ...
Patriot Signature Line DDR5 32GB (1×32GB) UDIMM je zasnovan za najnovejše Intel platforme, kjer s...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati