Ddr5 64gb 6000mhz Cl32 Kit (2x32gb) G.skill...
GSKILL Trident Z5 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL32 (F5-6000J3238G32GX2-TZ5K) ram pomnilnik
TRIDEN...
Referenca: 123803
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Vse podrobnosti | |
| Splošno | |
| Vrsta | Shramba |
| Število pomnilniških modulov | 1 |
| Tehnični podatki | |
| Kapaciteta pomnilnika | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika | DDR4 |
| Učinkovita pomnilniška ura | 3200 MHz |
| Zasnova pomnilniškega modula | DIMM; UDIMM |
| Časovni pomnilnik | CL19 |
| Delovna napetost | 1,2 V |
| Kapaciteta shranjevanja enega modula | 16 GB |
GSKILL Trident Z5 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL32 (F5-6000J3238G32GX2-TZ5K) ram pomnilnik
TRIDEN...
Kingston Technology FURY Beast. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev po...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Kingston Technology FURY 32GB 6400MT/s DDR5 CL32 DIMM (2er-Kit) Renegade RGB. Komponenta za: PC /...
Serija: Trident Z5
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2x16GB)
Št. modulov: 2
Hitrost: 6...
32GB | 2x16GB | 5600MHz | DDR5 | CL40 | DIMM | radiator
Corsair Dominator Titanium CMP64GX5M2B6000Z30. Komponenta za: PC, Zmogljivost pomnilnika: 64 GB, ...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Oven | 48 GB |
| Postavitev pomnilnika (modu... |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati