Ddr5 32gb 6000mhz Cl32 Kit (2x16gb) G.skill...
RIPJAWS S5
Zmogljiva serija pomnilnikov DDR5 dosega idealno ravnovesje med zmogljivostjo, zdru...
Referenca: 305975
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti | |
Splošno | |
| Komponenta za | PC / Server |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Hitrost pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 22 |
Obsežne podrobnosti | |
Lastnosti | |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Hitrost pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC / Server |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| ITD | Ne |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Prednost shranjevanja | 2 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Osveži čas cikla vrstice | 350 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| Programiranje napajalne napetosti (VPP) | 2,5 V |
| Svinčeno prevleko | zlato |
| JEDEC-Standard | Da |
Pogoji delovanja | |
| Delovna temperatura | 0 - 85 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 100 °C |
Teža in dimenzije | |
| Široko | 133,3 mm |
| Višina | 31,2 mm |
Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Ne vsebuje | halogen |
Druge funkcije | |
| Blagovna tarifna številka (HS) | 84733020 |