Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Ddr4 16gb 3600mhz Cl18 Single (1x16gb) Kingston Fury Beast Xmp2.0 1,35v Gaming (kf436c18bb/16)
Referenca: 319767
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca pomnilnika | 3600 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 18 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca pomnilnika | 3600 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 18 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 7,1 mm |
| Globina | 113,4 mm |
| Višina | 34 mm |
| Teža | 36 g |
| Logistični podatki | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 25 kosov |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 31,1 cm |
| Širina škatle za pošiljanje | 19,7 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 6,1 cm |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 57,1 mm |
| Globina pakiranja | 14 mm |
| Višina embalaže | 171,4 mm |
| Teža paketa | 51,6 g |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Ddr4 32gb 3200mhz Cl16 Kit (2x16gb) Kingston...
Tehnologija pomnilnika...
Ddr5 32gb 5600mhz Cl46 Kit (2x16gb) Crucial...
Ključni CP2K16G56C46U5. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomnilnika...
Ddr5 16gb 6000mhz Cl40 Kit (2x 8gb) Kingston...
KINGSTON Fury Beast 16GB (2x8GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO (KF560C36BBEK2-16) ram pomnilnik

Kingst...
So-dimm Ddr4 8gb 3200mhz Cl22 Single (1x 8gb)...
Ddr4 64gb 3200mhz Cl16 Kit (4x16gb) G.skill...
So-dimm Ddr5 16gb 5600mhz Cl40 Single (1x16gb)...
G.SKILL Ripjaws 16GB (1x16GB) 5600MT/s DDR5 SO-DIMM CL40 F5-5600S4040A16GX1-RS ram pomnilnik
Komp...
Ddr5 32gb 7600mhz Cl36 Kit (2x16gb) G.skill...
G.Skill F5-7600J3646G16GX2-TZ5RK. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavi...
Ddr5 64gb 6000mhz Cl36 Kit (2x32gb) Kingston...
KINGSTON Fury Beast Black 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL38 EXPO (KF560C36BBEK2-64) ram pomnilnik
...Ddr4 32gb 3200mhz Cl16 Single (1x32gb) Kingston...
Ddr5 16gb 5600mhz Cl46 Single (1x32gb) Crucial...
Pomnilniška tehnologija: DDR5 SDRAM
...
So-dimm Ddr5 16gb 5600mhz Cl46 Single (1x16gb)...
| Splošno | ||||
| Vrsta | Pomnilnik | |||
| Količino pomnilnika, ki je moduli | 1 | |||
| Tehnične sp... | ||||
Ddr4 8gb 3200mhz Cl22 Single (1x 8gb) Crucial...
Ddr5 32gb 5600mhz Cl40 Single (1x32gb) Kingston...
FURY BEAST KF556C40BB-32 je 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) 2Rx 8 po...
Ddr4 8gb 3200mhz Cl22 Single (1x 8gb) Lexar Oem...
Ddr5 32gb 6000mhz Cl36 Kit (2x16gb) Corsair Rgb...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati