Zvočnik Anker Soundcore Select 4 Go 5w (rdeča /...
- 20-urni čas predvajanja: uživajte v do 20 urah neprekinjene glasbe z enim polnjenjem, kot nala&s...
Referenca: 157316
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
| Barva izdelka | Modra |
| Gumbi za nadzor glasnosti | Gumbi |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litij-ionska (Li-Ion) |
| Zmogljivost baterije | 7500 mAh |
| Širina embalaže | 130 mm |
| Globina paketa | 257 mm |
| Višina paketa | 120 mm |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| WLAN | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth različica | 5.1 |
| Povezljivost USB | Da |
Storitve | |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Integrirani čitalnik kartic | Ne |
Oblikovanje | |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
| Barva izdelka | Modra |
| Gumbi za nadzor glasnosti | Gumbi |
| Gumb za vklop | Da |
| Zaščita | Odporen na prah, vodoodporen |
| Mednarodni zaščitni razred (IP koda) | IP67 |
Zvočniki | |
| Število govorcev | 1 |
| Število pasivnih radiatorjev | 2 |
| Tweeter | Da |
Uspešnost | |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litij-ionska (Li-Ion) |
| Zmogljivost baterije | 7500 mAh |
| Življenjska doba baterije | 20 h |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Hitri začetek | Da |
Teža in mere | |
| Širina embalaže | 130 mm |
| Globina paketa | 257 mm |
| Višina paketa | 120 mm |
| Teža paketa | 1,6 kg |
Ves vrhunski izvirni zvok JBL Pro, ki ga lahko obvladate
JBL PartyBox Ultimate lahko pokrije ogro...
Ultra prenosni JBL Pro Sound z močnejšimi basi
Naj vas njegova majhna velikost ne zavede. JBL Go 4...
Steelseries Arena 9. Avdio kanali: 5.1 kanal, Priporočena uporaba: PC/prenosni računalnik, Barva ...
Kvalitetni 2.1 STEREO avdio sistem
2.1 STEREO računalniški zvočniki izboljšajo predvajanje zvoka...
Media-Tech PARTYBOX UNI BT MT3174, 30W RMS, Bluetooth, USB, MicroSD, FM Radio, AUX, Karaoke, z mi...
Močan JBL Pro zvok
Poiščite močan JBL Pro zvok iz dveh 6,5-palčnih nizkotoncev, ki zagotav...
Izjemen JBL Pro zvok z ojačevalcem zvoka z umetno inteligenco (AI Sound Boost)
Okrepili smo nizke...
Zvočnik Sony ULT TOWER 10 je zasnovan tako, da oživi vsak dogodek. Ta zvočnik ima vgrajen ojačeva...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati