Zvočniki Edifier R1280dbs 2x 21w 2.0 (rjava)
Edifier R1280DB. Priporočena uporaba: Univerzalno. Avdio kanali: 2.0 kanalov. Tehnologija prenosa...
Referenca: Z207B
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Priporočena uporaba | PC |
| Avdio kanali | Kanali 2.0 |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| RMS moč | 5 W |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Barva izdelka | Črna |
| Priporočena uporaba | PC |
| Nadzor glasnosti | Rotacijski nadzor |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth različica | 4.1 |
| AirPlay | Ne |
| 3,5 mm vrata | Da |
| Povezljivost slušalk | 3,5 mm |
Avdio | |
| RMS moč | 5 W |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | AC |
Zvočniki | |
| Zvočni kanali | Kanali 2.0 |
| Tweeter | Ne |
| wooferji | Ne |
Teža in mere | |
| Širina | 90 mm |
| Globina | 124 mm |
| Višina | 241 mm |
| Teža | 1 kg |
Podatki o embalaži | |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Širina embalaže | 125,6 mm |
| Globina paketa | 217 mm |
| Višina embalaže | 244 mm |
| Teža paketa | 1,31 kg |
Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | Avdio (3,5 mm) |
Druge funkcije | |
| Vtikač adapterja | EU |
| Priročnik z navodili | Da |
| Vmesnik | Bluetooth |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
| Maksimalni tok | 10 W |
Logistika | |
| Količina na paleto | 224 kosov |
| Širina škatle za pošiljanje | 23,1 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 52,2 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 26,2 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 5,75 kg |