Zvočnik Jbl Go4 4,2w (moder)
Ultra prenosni JBL Pro Sound z močnejšimi basi
Naj vas njegova majhna velikost ne zavede. JBL Go ...
Referenca: Z623
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Avdio kanali | 2.1 kanali |
| RMS moč | 200 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Energija efektivne vrednosti satelita | 70 W |
| Mere satelitskih zvočnikov (ŠxGxV) | 117 x 126 x 196 mm |
| Subwoofer RMS energija | 130 W |
| Dimenzije nizkotonca (ŠxGxV) | 305 x 266 x 284 mm |
| Teža nizkotonca | 7 kg |
| Vir napajanja | AC |
| Priloženi kabli | Avdio (3,5 mm) |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Avdio kanali | 2.1 kanali |
| RMS moč | 200 W |
| Maksimalni tok | 400 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Barva izdelka | Črna |
| Nadzor glasnosti | Rotacijski nadzor |
| Certifikat | FCC, CE |
Ojačevalnik | |
| Vključena ojačevalna naprava | Ne |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Bluetooth | Ne |
| Izhodi za slušalke | 1 |
Subwooferji | |
| Subwoofer RMS energija | 130 W |
| Prilagoditev nizkih tonov | Da |
| Dimenzije nizkotonca (ŠxGxV) | 305 x 266 x 284 mm |
| Teža nizkotonca | 7 kg |
Satelitski zvočniki | |
| Število satelitov | 2 |
| Energija efektivne vrednosti satelita | 70 W |
| Mere satelitskih zvočnikov (ŠxGxV) | 117 x 126 x 196 mm |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | AC |
Tehnične podrobnosti | |
| Frekvenčno območje | 35 - 20000 Hz |
Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | Avdio (3,5 mm) |
| Garancijska kartica | Da |
| Navodila za uporabo | Da |
Druge funkcije | |
| AirPlay | Ne |
| Avdio RCA vhodi | 1 |
| 3,5 mm (1/8-inch) in | Da |
Logistika | |
| Količina na zabojnik ISO (20 čevljev) | 651 kosov |
| Količina na zabojnik ISO (40 čevljev) | 1351 kosov |
| Količina na paleto | 36 kosov |
| Širina škatle za pošiljanje | 32 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 44 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 33,5 cm |
| Teža pošiljke | 9,6 kg |
| GTIN glavne škatle (EAN/UPC) | 50992060248209 |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 302 mm |
| Globina paketa | 311 mm |
| Višina embalaže | 421 mm |
| Teža paketa | 9,3 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |