Zvočniki Edifier R1280t 2x 21w 2.0 (rjava)
Zanesljivo delovanje
Zvočniki R1280T so subtilna kombinacija retro privlačnosti s sodobnim občutk...
Referenca: Z150
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Priporočena uporaba | PC |
| Zvočni kanali | Kanali 2.0 |
| Število pogonov | 1 |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| RMS moč | 6 W |
| Barva izdelka | Bela |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Barva izdelka | Bela |
| Priporočena uporaba | PC |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Da |
| Povezljivost slušalk | 3,5 mm |
Avdio | |
| RMS moč | 6 W |
Ojačevalnik | |
| Ojačevalnik | Ne |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | Enosmerni tok |
Zvočniki | |
| Avdio kanali | Kanali 2.0 |
| Postavitev zvočnikov | Namizna/knjižna polica |
| Število pogonov | 1 |
| Tweeter | Da |
| wooferji | Ne |
Teža in mere | |
| Širina | 84,5 mm |
| Globina | 76 mm |
| Višina | 151,5 mm |
| Teža | 583 g |
Druge funkcije | |
| AC napajalnik | Da |
| Priročnik z navodili | Da |
| Izhod za slušalke | Da |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Vrsta napajalnika | EU |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 90 mm |
| Globina embalaže | 200 mm |
| Višina paketa | 161 mm |
| Teža paketa | 750 g |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 18,7 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 60,8 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 33,8 cm |
| Teža pošiljke | 9,6 kg |
Zvočniki R1280T so subtilna kombinacija retro privlačnosti s sodobnim občutk...
Ultraprenosen JBL Pro Sound
Ne dovolite, da vas njegova majhnost zavede. JBL Clip 5 ponuja izjeme...
ROCKER je 30W zvočnik, zasnovan za ljubitelje glasbe in tiste, ki iščejo visoko kakovost z...
Zvočnik Sony ULT TOWER 10 je zasnovan tako, da oživi vsak dogodek. Ta zvočnik ima vgrajen ojačeva...
Komplet zvočnikov Edifier S1000MKII bo zagotovo navdušil. Ti zvočniki 2...
Močan JBL Pro zvok
Uživajte v močnem JBL Pro zvoku, ki zagotavlja jasne, dinamične zvoke in globl...
Zmogljiv zvok, ki da tvoji glasbi sijaj.
Zvok je ustvarjen, da...
Močan JBL Pro zvok
Poiščite močan JBL Pro zvok iz dveh 6,5-palčnih nizkotoncev, ki zagotav...
Ves vrhunski izvirni zvok JBL Pro, ki ga lahko obvladate
JBL PartyBox Ultimate lahko pokrije ogro...
Media-Tech PARTYBOX UNI BT MT3174, 30W RMS, Bluetooth, USB, MicroSD, FM Radio, AUX, Karaoke, z mi...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati