categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Zvočnik Prenosni Bluetooth Jbl Charge 5 40w - (modra)
Reference: 157316
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
| Barva izdelka | Modra |
| Gumbi za nadzor glasnosti | Gumbi |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litij-ionska (Li-Ion) |
| Zmogljivost baterije | 7500 mAh |
| Širina embalaže | 130 mm |
| Globina paketa | 257 mm |
| Višina paketa | 120 mm |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| WLAN | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth različica | 5.1 |
| Povezljivost USB | Da |
Storitve | |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Integrirani čitalnik kartic | Ne |
Oblikovanje | |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
| Barva izdelka | Modra |
| Gumbi za nadzor glasnosti | Gumbi |
| Gumb za vklop | Da |
| Zaščita | Odporen na prah, vodoodporen |
| Mednarodni zaščitni razred (IP koda) | IP67 |
Zvočniki | |
| Število govorcev | 1 |
| Število pasivnih radiatorjev | 2 |
| Tweeter | Da |
Uspešnost | |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litij-ionska (Li-Ion) |
| Zmogljivost baterije | 7500 mAh |
| Življenjska doba baterije | 20 h |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Hitri začetek | Da |
Teža in mere | |
| Širina embalaže | 130 mm |
| Globina paketa | 257 mm |
| Višina paketa | 120 mm |
| Teža paketa | 1,6 kg |
16 other products in the same category:
Zvočniki Edifier R1280dbs 2x 21w 2.0 (rjava)
Edifier R1280DB. Priporočena uporaba: Univerzalno. Avdio kanali: 2.0 kanalov. Tehnologija prenosa...
Zvočnik Jbl Go 4 7w (roza)
Ultra prenosni JBL Pro Sound z močnejšimi basi
Naj vas njegova majhna velikost ne zavede. JBL Go 4...
Zvočnik Prenosni Bluetooth Jbl Partybox Club...
Močan JBL Pro zvok
Uživajte v močnem JBL Pro zvoku, ki zagotavlja jasne, dinamične zvoke in globl...
Zvočnik Jbl Partybox Club 120 160w (bela)
Močan JBL Pro zvok
Uživajte v močnem JBL Pro zvoku, ki zagotavlja jasne, dinamične zvoke in globlj...
Zvočnik Prenosni Bluetooth Jbl Charge 5 40w (siva)
Prenosni Bluetooth 5.1 zvočnik JBL Charge 5 je opremljen z nizkotoncem 52 × 90 mm in visokotoncem...
Zvočnik Jimihome Flip 7 10w (modra)
Izjemen JBL Pro zvok z ojačevalcem zvoka z umetno inteligenco (AI Sound Boost)
Okrepili smo nizke...
Zvočniki Logitech Z313 25w 2.1 (črna)
Zvočnik Bluetooth Jbl Flip 6 20w (bela)
Zvočnik Prenosni Bluetooth Jbl Charge 5 40w -...
Prenosni Bluetooth 5.1 zvočnik JBL Charge 5 je opremljen z nizkotoncem 52 × 90 mm in visokotoncem...
Zvočniki Bluetooth Blow Ms-27 10w + 2x3w 2.1...
Kvalitetni 2.1 STEREO avdio sistem
2.1 STEREO računalniški zvočniki izboljšajo predvajanje zvoka...
Zvočniki Edifier Mr4 42w 2.0 (črna)
Zvočniki Edifier MR4
Napredni zvočniki Edifier MR4 se bodo uporabljali ne le doma, ampak tudi na ...
Zvočniki Genius Sw-2.1 350 15w 2.1 (črna)
Zvočnik Prenosni Bluetooth Sony Srsxb100b Črn
Zvočniki Edifier R1280db 2x 21w 2.0 (črna)
Trajni vtis elegance in razkošja
Diskretni in moderni zvočniki Edifier R1280DB 2.0 zagotavljajo...
Zvočnik Edifier S2000mkiii - 130w - 2.0 (rjava)
Povečaj glasnost!
Komplet zvočnikov Edifier S2000MKII je popoln način za uživanje v glasbi. Ti ...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent