Ddr4 8gb 3200mhz Cl22 Single (1x 8gb) Crucial...
Crucial CT8G4DFRA32AT. Komponenta za: PC, Kapaciteta pomnilnika: 8 GB, Razporeditev pomnilnika (m...
Referenca: 311310
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 2666 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 19 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 2666 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 19 |
| Prednost shranjevanja | 1 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Čas cikla osveževanja vrstice | 350 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| SPD profil | Da |
| Standard JEDEC | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 100 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 133,3 mm |
| Višina | 31,2 mm |
| Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Ne vsebuje | Halogena |