Ddr5 32gb 5600mhz Cl40 Kit (2x16gb) Kingston...
FURY BEAST KF556C40BBAK2-32 je 32GB 2G x 64-bitnih (2x16GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) ...
Referenca: 643333
Napaka.Napaka.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščn... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Napaka.Napaka.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Hitrost pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
Napaka.Napaka.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščn... |
FURY BEAST KF556C40BBAK2-32 je 32GB 2G x 64-bitnih (2x16GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) ...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 128 GB |
| Postavit... |
Ključni CP2K16G56C46U5. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomnilnika...
Pomnilnik je opremljen z PMIC vezjem, ki omogoča boljši nadzor n...
G.Skill DIMM 32 GB DDR5-6000 (2x 16 GB) Dual-Kit (schwarz, F5-6000J3636F16GX2-IS, Aegis 5, INTEL ...
Corsair Vengeance 64 B (2x 32 GB) DDR5 DRAM 5.200 MT/s C40 pomnilniški komplet – opt...
Corsair Dominator Titanium CMP64GX5M2B6000Z30. Komponenta za: PC, Zmogljivost pomnilnika: 64 GB, ...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.3 mm | |||
Kingston Technology FURY Beast Black XMP. Komponenta za: PC, Zmogljivost pomnilnika: 128 GB, Post...
G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR. Komponenta za: PC, Zmogljivost pomnilnika: 6...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati