Ddr4 64gb 3200mhz Cl16 Kit (2x32gb) Kingston...
KINGSTON Fury Beast 64GB (2x32GB) 3200MHz DDR4 KF432C16BB2AK2/64 RGB ram pomnilnik
OPIS:
Kingsto...
Referenca: 157742
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 7,1 mm |
| Globina | 113,4 mm |
| Višina | 34 mm |
| Teža | 36 g |
| Logistični podatki | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 25 kosov |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 31,1 cm |
| Širina škatle za pošiljanje | 19,7 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 6,1 cm |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 57,1 mm |
| Globina pakiranja | 14 mm |
| Višina embalaže | 171,4 mm |
| Teža paketa | 51,6 g |
KINGSTON Fury Beast 64GB (2x32GB) 3200MHz DDR4 KF432C16BB2AK2/64 RGB ram pomnilnik
OPIS:
Kingsto...
| Značilnosti | ||||
| Medpomnilnik tip | Neregistrirani (unbuffered) | |||
| Notranji pomnilnik | 32 ... | |||
G.Skill DDR5 48GB PC 5200 CL40 G.Skill (2x24GB) 48-GX2-FX5 FLARE A - 48 GB (F5-5200J4040A24GX2-FX...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 128 GB |
| Postavit... |
G.Skill Flare X5 F5-5600J3636D32GX2-FX5. Komponenta za: PC, pomnilnik RAM: 64 GB, postavitev pomn...
Kingston Technology FURY Renegade. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Serija: VENGEANCE RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 64GB Kit (2 x 32GB)
Št. pinov: 288
&Scar...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati