Ddr5 64gb 6000mhz Cl30 Kit (2x32gb) Kingston...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Reference: 311310
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 2666 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 19 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 2666 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 19 |
| Prednost shranjevanja | 1 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Čas cikla osveževanja vrstice | 350 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| SPD profil | Da |
| Standard JEDEC | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 100 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 133,3 mm |
| Višina | 31,2 mm |
| Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Ne vsebuje | Halogena |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
KINGSTON Fury Beast Black 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL38 EXPO (KF560C36BBEK2-64) ram pomnilnik
...Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Pomnilnik je testiran za najvišjo zmogljivost in zanesljovst...
G.Skill Flare X5 F5-5600J3636D32GX2-FX5. Komponenta za: PC, pomnilnik RAM: 64 GB, postavitev pomn...
Corsair Vengeance RGB Pro CMH16GX4M2Z3200C16. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika...
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 64 ...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
G.Skill Aegis F4-2666C19S-16GIS. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev p...
32GB | 2x16GB | 5600MHz | DDR5 | CL40 | DIMM | radiator
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent