Zvočnik Prenosni Bluetooth Jbl Charge 5 40w (siva)
Prenosni Bluetooth 5.1 zvočnik JBL Charge 5 je opremljen z nizkotoncem 52 × 90 mm in visokotoncem...
Referenca: Z625
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Avdio kanali | 2.1 kanali |
| RMS moč | 200 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Faktor oblike ojačevalnika | Vgrajen |
| Vhodna povezava ojačevalnika/sprejemnika | 3,5 mm jack, RCA |
| Energija efektivne vrednosti satelita | 70 W |
| Satelitski zvočniki visoke zmogljivosti | 140 W |
| Mere satelitskih zvočnikov (ŠxGxV) | 195 x 124 x 116 mm |
| Dimenzije sprednjih zvočnikov (ŠxGxV) | 195 x 135 x 116 mm |
| Teža sprednjega zvočnika | 900 g |
| Subwoofer RMS energija | 260 W |
| Dimenzije nizkotonca (ŠxGxV) | 303 x 264 x 282 mm |
| Teža nizkotonca | 6,4 kg |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Avdio kanali | 2.1 kanali |
| RMS moč | 200 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Barva izdelka | Črna |
| Nadzor glasnosti | Rotacijski nadzor |
Ojačevalnik | |
| Vključena ojačevalna naprava | Da |
| Faktor oblike ojačevalnika | Vgrajen |
| Vhodna povezava ojačevalnika/sprejemnika | 3,5 mm jack, RCA |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Izhodi za slušalke | 1 |
Subwooferji | |
| Subwoofer RMS energija | 260 W |
| Prilagoditev nizkih tonov | Da |
| Dimenzije nizkotonca (ŠxGxV) | 303 x 264 x 282 mm |
| Teža nizkotonca | 6,4 kg |
Satelitski zvočniki | |
| Število satelitov | 2 |
| Energija efektivne vrednosti satelita | 70 W |
| Satelitski zvočniki visoke zmogljivosti | 140 W |
| Mere satelitskih zvočnikov (ŠxGxV) | 195 x 124 x 116 mm |
| Teža satelitskih zvočnikov | 850 g |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | AC |
Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | Avdio (3,5 mm), optični |
| Navodila za uporabo | Da |
Sprednji zvočniki | |
| Dimenzije sprednjih zvočnikov (ŠxGxV) | 195 x 135 x 116 mm |
| Teža sprednjega zvočnika | 900 g |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 302 mm |
| Globina paketa | 311 mm |
| Višina embalaže | 421 mm |
| Teža paketa | 9,3 kg |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 32 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 44 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 33,5 cm |
| Teža pošiljke | 9,6 kg |