Zvočnik Jbl Go 4 7w (roza)
Ultra prenosni JBL Pro Sound z močnejšimi basi
Naj vas njegova majhna velikost ne zavede. JBL Go 4...
Referenca: S150
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Priporočena uporaba | PC |
| Zvočni kanali | Kanali 2.0 |
| Število pogonov | 2 |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| RMS moč | 1,2 W |
| Frekvenčno območje | 90 - 20000 Hz |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Barva izdelka | Črna |
| Priporočena uporaba | PC |
| LED indikatorji | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Povezljivost USB | Da |
Avdio | |
| RMS moč | 1,2 W |
| Frekvenčno območje | 90 - 20000 Hz |
Ojačevalnik | |
| Ojačevalnik | Vgrajen |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | USB |
Zvočniki | |
| Zvočni kanali | Kanali 2.0 |
| Število pogonov | 2 |
| Premer gonilnika | 2" |
Teža in mere | |
| Širina | 170 mm |
| Globina | 76 mm |
| Višina | 279 mm |
| Teža | 605 g |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | USB |
Druge funkcije | |
| Hitri začetek | Da |
| Vmesnik | USB |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 76,2 mm |
| Globina paketa | 169,9 mm |
| Višina embalaže | 159,5 mm |
| Teža paketa | 605 g |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 24 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 35,1 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 33,2 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 7,59 kg |
Ultra prenosni JBL Pro Sound z močnejšimi basi
Naj vas njegova majhna velikost ne zavede. JBL Go 4...
Izjemen JBL Pro zvok z ojačevalcem zvoka z umetno inteligenco (AI Sound Boost)
Okrepili smo nizke...
JBL Pro Sound naslednje stopnje
Dva nizkotonca, dva zmogljiva zvočnika in JBL Bass brez truda zago...
Mogočen JBL Pro zvok z AI Sound Boost
Kako lahko že tako odličen zvočni profil JBL Charge postan...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Avdio kanali | 2,1 kanalov |
| Zmogljivost RMS | 60 W |
| Priporoče... |
Media-Tech PARTYBOX UNI BT MT3174, 30W RMS, Bluetooth, USB, MicroSD, FM Radio, AUX, Karaoke, z mi...
| Opis Izdelka | Ultimate Ušesa MEGABOOM 3 - zvo - za prenosno uporabo - brezžični | |
| Vrsta Izdel... | ||
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati