Zvočniki Steelseries Arena 9 (5.1) - Bluetooth,...
Steelseries Arena 9. Avdio kanali: 5.1 kanal, Priporočena uporaba: PC/prenosni računalnik, Barva ...
Referenca: Z407
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Bluetooth | Da |
| Avdio kanali | 2.1 kanali |
| RMS moč | 40 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Vir napajanja | Baterija |
| Priloženi kabli | AUX |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina škatle za pošiljanje | 34,7 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 42,7 cm |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Avdio kanali | 2.1 kanali |
| RMS moč | 40W |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Barva izdelka | Antracit |
| Daljinsko | Da |
| Daljinski tip | Brezžično |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth različica | 5.0 |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | Baterija |
Tehnične podrobnosti | |
| Energija glasbe | 80 W |
| Povezljivost USB | Da |
| Namestitev zvočnikov | Namizna/knjižna polica, za namestitev na steno |
| Tehnologija baterij | Alkalna |
Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | AUX |
| Priložen daljinski upravljalnik | Da |
Logistika | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina škatle za pošiljanje | 34,7 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 42,7 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 28,4 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 8,64 kg |
Druge funkcije | |
| 3,5 mm (1/8 palca) in | Da |
| Vrsta baterije | AAA |
| Število vključenih baterij | 1 kos |
| Število podprtih baterij | 1 |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 210 mm |
| Globina embalaže | 340 mm |
| Višina embalaže | 271 mm |
| Teža paketa | 4 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |