Zvočniki Edifier R1280db 42w 2.0 (bela)
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Priporočena uporaba | Univerzalni |
| Avdio kanali | 2,0 kanalov |
Referenca: TRTATH016
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta | Zvočni gramofon z jermenskim pogonom |
| Priročnik za uporabo | Priročnik |
| Barva izdelka | Črna |
| Oblika | Tonar v obliki črke S |
| Vrsta napajalnika | AC |
| Poraba energije (delovanje) | 1,3 W |
| Vhodna napetost napajalnika | 100 - 240 V |
| Širina | 420 mm |
| Globina | 340 mm |
| Višina | 126 mm |
| Priloženi kabli | RCA |
| Priložena dodatna oprema | Krožnik, napajalnik, protiutež, podloga za vrtljivo mizo, odstranljiv pokrov za prah |
| Vrsta embalaže | Škatla |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Vrsta | Zvočni gramofon z jermenskim pogonom |
| Barva izdelka | Črna |
| Priročnik za uporabo | Priročnik |
| Material plošč | Aluminij |
| Nazivna hitrost | 33 1/3,45 RPM |
| Hitrost vrtljive mize | 33 1/3,45 RPM |
| Nadzor glasnosti | Rotacijski nadzor |
| Kontrole tonov | Da |
| Razmerje signal/šum (SNR) | 60 dB |
| Izhodna raven | 200 mV |
Obseg dobave | |
| Štetje | 1 |
| Priloženi kabli | RCA |
| Priročnik z navodili | Da |
| 45 vrt./min adapter | Da |
| Priložena dodatna oprema | Krožnik, napajalnik, protiutež, podloga za vrtljivo mizo, odstranljiv pokrov za prah |
| Vrsta embalaže | Škatla |
Teža in mere | |
| Širina | 420 mm |
| Globina | 340 mm |
| Višina | 126 mm |
| Teža | 4,81 kg |
Tonar | |
| Oblika | Tonar v obliki črke S |
Uspešnost | |
| Vrsta napajalnika | AC |
| Poraba energije (delovanje) | 1,3 W |
| Vhodna napetost napajalnika | 100 - 240 V |
| Frekvenca napajanja | 50/60 Hz |