Zvočnik Jbl Clip 5 7w (roza)
Ultraprenosen JBL Pro Sound
Ne dovolite, da vas njegova majhnost zavede. JBL Clip 5 ponuja izjeme...
Referenca: CHARGE5B
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Premer visokotonca (Imperial) | 1,91 cm |
| Premer visokotonca | 2 cm |
| Tweeter | Da |
| Premer nizkotonca (imperial) | 10,2 cm |
| Premer nizkotonca | 9 cm |
| RMS moč | 30W |
| Frekvenčno območje | 60 - 20000 Hz |
| Energija glasbe | 30 W |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
| Barva izdelka | Črna |
| Material ohišja | Plastika |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Poreklo | Kitajska |
| Podprti mobilni operacijski sistemi | Android, iOS |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žično in brezžično |
| WLAN | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth različica | 5.1 |
| Povezljivost USB | Da |
| Near Field Communication (NFC) | Ne |
| AirPlay | Ne |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Storitve | |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Integrirani čitalnik kartic | Ne |
| Izenačevalnik | Da |
| Poreklo | Kitajska |
| Podprti mobilni operacijski sistemi | Android, iOS |
Oblikovanje | |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
| Barva izdelka | Črna |
| Material ohišja | Plastika |
| Gumbi za nadzor glasnosti | Gumbi |
| Gumb za vklop | Da |
| Zaščita | Odporen na prah, vodoodporen |
| Mednarodni zaščitni razred (IP koda) | IP67 |
| LED indikatorji | Da |
Avdio | |
| RMS moč | 30W |
| Frekvenčno območje | 60 - 20000 Hz |
| Energija glasbe | 30 W |
Zvočniki | |
| Število govorcev | 1 |
| Število pasivnih radiatorjev | 2 |
| Tweeter | Da |
| Premer visokotonca (Imperial) | 1,91 cm |
| Premer visokotonca | 2 cm |
| Premer nizkotonca (imperial) | 10,2 cm |
| Premer nizkotonca | 9 cm |
Uspešnost | |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litijev polimer (LiPo) |
| Zmogljivost baterije | 7500 mAh |
| Zmogljivost baterije (vatne ure) | 27 Wh |
| Življenjska doba baterije | 20 h |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Priložen daljinski upravljalnik | Ne |
| Hitri začetek | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 223 mm |
| Globina | 94 mm |
| Višina | 96,5 mm |
| Teža | 960 g |
| Širina embalaže | 130 mm |
| Globina embalaže | 120 mm |
| Višina embalaže | 257 mm |
| Teža paketa | 1,6 kg |
Tehnične podrobnosti | |
| GTIN palete (EAN/UPC) | 6925281982088 |
| Neto teža palete | 469,1 kg |
Logistika | |
| Količina na paletno plast | 24 kosov |
| Klasifikacijska številka izvozne kontrole (ECCN) | Kitajska |
| Dolžina palete | 120 cm |
| Število škatel na paleto | 66 kosov |
| Število slojev na paleto | 11 kosov |
| Količina na paleto | 264 kosov |
| Širina škatle za pošiljanje | 27,4 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 50,3 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 16,3 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 7,11 kg |
| Glavna prostornina škatle | 0,022 cm³ |
| GTIN glavne škatle (EAN/UPC) | 6925281982088 |