Nahrbtnik Za Notesnik 41,6 Cm (16″) Lenovo B210...
Lenovo 15,6" prenosni nahrbtnik Casual Backpack B210 je izdelan iz vodoodbojnega materiala in se ...
Referenca: 105063
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta ohišja | Ohišje Messenger |
| Največji premer zaslona | 35,6 cm |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Sprednji žep | Da |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Teža | 400 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Največji premer zaslona | 35,6 cm |
| Vrsta ohišja | Ohišje Messenger |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Sprednji žep | Da |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 385 mm |
| Globina | 75 mm |
| Višina | 280 mm |
| Teža | 400 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 340 x 30 x 255 mm |
| Širina embalaže | 385 mm |
| Globina embalaže | 75 mm |
| Višina paketa | 280 mm |
| Teža paketa | 410 g |
Lenovo 15,6" prenosni nahrbtnik Casual Backpack B210 je izdelan iz vodoodbojnega materiala in se ...
Lastnosti izdelka:
• Serija etuijev je idealna za večino priljubljenih prenosnikov, ultrabo...
- torbica-ovitek za prenosni računalnik do 16"
- plastenke 8,0 x 250 ml so bile preoblikovane v p...
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Najve... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta ohišja | zaščitni pokrov |
| Največja velikost zaslona | 38... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati