Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Port Courchevel Črn (160510)
Referenca: 117265
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Material | Najlon |
| Združljivost z najmanjšo velikostjo zaslona | 10 palcev |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 220 mm |
| Višina | 500 mm |
| Širina embalaže | 500 mm |
| Globina embalaže | 220 mm |
| Višina embalaže | 360 mm |
| Količina na paleto | 80 kosov |
| Širina palete | 42 cm |
| Dolžina palete | 52 cm |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Material | Najlon |
| Etui za prenosnik | Da |
| Združljivost z najmanjšo velikostjo zaslona | 10 palcev |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
| Žepi z zadrgo | Da |
| Oprijem(i) | Da |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Vrsta zapiranja | Zadrga |
Teža in mere | |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 220 mm |
| Višina | 500 mm |
| Teža | 1 kg |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 500 mm |
| Globina embalaže | 220 mm |
| Višina embalaže | 360 mm |
| Teža paketa | 1,2 kg |
Logistika | |
| Količina na paleto | 80 kosov |
| Število škatel na paletni sloj | 4 |
| Število slojev na paleti | 4 |
| Širina palete | 42 cm |
| Dolžina palete | 52 cm |
| Višina palete | 35 cm |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Torba za prenosni računalnik 15,6'' kensingon...
- klasična torbica za prenosni računalnik
- kensington SP10 15,6 '' / 39,6 cm, ščiti vaš prenosni...
- −17%
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Samsonite...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Canyon B-5...
Marketing Model Name: B-5
Commercial Name: CANYON bag B-5 Bu...
Torba Za Notesnik 43,9 Cm (17,3″) Port Liberty...
Torba Za Notesnik/tablico 35,6 Cm (13/14″)...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Port...
Torba Za Notesnik 43,9 Cm (17,3″) Hp Renew...
Torba Za Notesnik 41 Cm (16″) Lenovo Topload...
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | žep |
| Združljivi izdelki | Beležnica |
| Barva | Črna |
Torba Za Notesnik 43,9 Cm (17,3″) Rivacase Črna...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Asus Rog...
Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Rivacase...
15,6" torba za prenosni računalnik
Lastnosti izdelka:
•Torba za prenosne računalnike do vel...
Torba Za Notesnik 41 Cm (16″) Hp Renew Business...
Nahrbtnik Za Notesnik 41,6 Cm (16″) Lenovo B210...
Lenovo 15,6" prenosni nahrbtnik Casual Backpack B210 je izdelan iz vodoodbojnega materiala in se ...
Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Rivacase...
Nahrbtnik iz serije Regent ustreza prenosnikom do velikosti zaslona 15.6". Nahrbtnik je izdelan i...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati