Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6") Rivacase...
28L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 15.6".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
Reference: 105063
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta ohišja | Ohišje Messenger |
| Največji premer zaslona | 35,6 cm |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Sprednji žep | Da |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Teža | 400 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Največji premer zaslona | 35,6 cm |
| Vrsta ohišja | Ohišje Messenger |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Sprednji žep | Da |
| Število sprednjih žepov | 1 |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 385 mm |
| Globina | 75 mm |
| Višina | 280 mm |
| Teža | 400 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 340 x 30 x 255 mm |
| Širina embalaže | 385 mm |
| Globina embalaže | 75 mm |
| Višina paketa | 280 mm |
| Teža paketa | 410 g |
28L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 15.6".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
- kensington SP80 Deluxe torba je opremljena z oblazinjenimi ročaji in oblazinjenimi predali za v...
Lastnosti izdelka:
• Serija etuijev je idealna za večino priljubljenih prenosnikov, ultrabo...
32L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 17.3".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
Targus 39.1 - 40.6 cm / 15.4–16-palčna torbica za prenosni računalnik Notepac. Vrsta ohi&sc...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent