Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Ddr4 16gb 3600mhz Cl17 Kit (2x 8gb) Kingston Fury Beast Xmp2.0 1,35v Gaming Črna (kf436c17bbk2/16)
Referenca: 319781
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Hauptmerkmale | |
Allgemein | |
| Komponente za | PC / strežnik |
| RAM-Speicher | 16 GB |
| Speicherlayout (Module x Größe) | 2 x 8 GB |
| Notranji zvočnik | DDR4 |
| Speichertaktfrequenz | 3600 MHz |
| Pomnilnik Formfaktor | 288-pin DIMM |
| CAS Latenz | 17 |
Podrobnosti o Ausführliche | |
Merkmale | |
| RAM-Speicher | 16 GB |
| Speicherlayout (Module x Größe) | 2 x 8 GB |
| Notranji zvočnik | DDR4 |
| Speichertaktfrequenz | 3600 MHz |
| Komponente za | PC / strežnik |
| Pomnilnik Formfaktor | 288-pin DIMM |
| CAS Latenz | 17 |
| Speicherspannung | 1,2 V |
| Konfiguracija modula | 1024M x 64 |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Čas cikla osvežitve vrstice | 260 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Programmierversorgungsspannung (VPP) | 2,5 V |
| Kühlung | Kühlkörper |
| Bleiüberzug | Zlato |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje med delovanjem | 0 - 85 °C |
| Razpon temperature shranjevanja | -55 - 100 °C |
Teža in mere | |
| Širina | 133,3 mm |
| Globina | 7,2 mm |
| Višina | 34,1 mm |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Kit (2x 8gb) G.skill Rgb...
Ddr5 32gb 6400mhz Cl32 Kit (2x16gb) Kingston...
Kingston Technology FURY 32GB 6400MT/s DDR5 CL32 DIMM (2er-Kit) Renegade RGB. Komponenta za: PC /...
Ddr4 32gb 3600mhz Cl18 Kit (2x16gb) Kingston...
Kingston Technology FURY 32GB 3600MT/s DDR4 CL18 DIMM (2er-Kit) Beast RGB. Komponenta za: PC / st...
Ddr4 32gb 3600mhz Cl18 Kit (2x16gb) G.skill Rgb...
Ddr5 128gb 5600mhz Cl40 Kit (4x32gb) Corsair...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 128 GB |
| Postavit... |
Ddr4-16gb 2400mhz Cl17 Single (1x16gb) Gskill...
Ddr5 32gb 4800mhz Cl40 Single (1x32gb) Crucial...
Ddr4 16gb 2666mhz Cl19 Single (1x16gb)...
Ddr5 32gb 5600mhz Cl40 Single (1x32gb) Kingston...
FURY BEAST je 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) 2Rx 8 pomnilniški modul...
So-dimm Ddr4 8gb 2666mhz Cl19 Single (1x 8gb)...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 8 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| ... | ||||
Ddr5 16gb 5600mhz Cl40 Kit (2x 8gb) Kingston...
Kingston Technology FURY Beast. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev po...
Ddr5 64gb 6200mhz Cl40 Kit (2x32gb) Patriot Rgb...
Serija: Viper Elite 5 RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 64GB Kit (2x32GB)
Št. modulov: 2
Hit...
Ddr5 64gb 6400mhz Cl42 Kit (2x32gb) Corsair Rgb...
Pomnilniška ...
Ddr3 8gb 1600mhz Cl11 Single (1x 8gb) Kingston...
Ddr5 32gb 5600mhz Cl40 Single (1x32gb) Kingston...
FURY BEAST KF556C40BB-32 je 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) 2Rx 8 po...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati