So-dimm Ddr5 32gb 4800mhz Cl40 Single (1x32gb)...
Zanesljivost in zmogljivost
Pomnilnik je testiran za najvišjo zmogljivost in zanesljovst...
Referenca: 903624
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Vrsta pomnilnika medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
Pomnilnik je testiran za najvišjo zmogljivost in zanesljovst...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomniln... |
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
Corsair Vengeance RGB CMH32GX5M2B5600Z40. Komponenta za: PC, Kapaciteta pomnilnika: 32 GB, Postav...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.3 mm | |||
Kingston Technology FURY Beast. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev po...
Pomnilnik je opremljen z PMIC vezjem, ki omogoča boljši nadzor n...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
| Značilnosti | ||||
| Medpomnilnik tip | Neregistrirani (unbuffered) | |||
| Notranji pomnilnik | 32 ... | |||
Serija: Viper Steel RGB
Format: DIMM
Tip: DDR4
Kapaciteta: 32GB Kit (2 x 16GB)
Št. pinov: 288
&Sc...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati