Ddr5 16gb 6000mhz Cl36 Single (1x16gb) G.skill...
G.SKILL Ripjaws S5 16GB (1x16GB) 6000MHz DDR5 F5-6000J3636F16GX1-RS5K ram pomnilnik
RIPJAWS S5
R...
Referenca: 63958
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca pomnilnika | 3600 MHz |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca pomnilnika | 3600 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| ECC | Ne |
| Napetost shranjevanja | 1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| SPD profil | Da |
| SPD napetost | 1,2 V |
| Hitrost SPD | 2133 MHz |
| Osvetlitev ozadja | Da |
| Barva osvetlitve ozadja | Rdeča / zelena / modra |
G.SKILL Ripjaws S5 16GB (1x16GB) 6000MHz DDR5 F5-6000J3636F16GX1-RS5K ram pomnilnik
RIPJAWS S5
R...
G.Skill Aegis F4-2666C19S-16GIS. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev p...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
| Značilnosti | ||||
| Medpomnilnik tip | Neregistrirani (unbuffered) | |||
| Notranji pomnilnik | 32 ... | |||
Serija: Viper Elite 5 RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 64GB Kit (2x32GB)
Št. modulov: 2
Hit...
GSKILL Ripjaws S5 32GB (2x16GB) 5600MT/s DDR5 CL36 (F5-5600J3636C16GX2-RS5K) ram pomnilnik
RIPJAW...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati