- Nov izdelek
Slušalke Redragon Gaming Lamia 2 H320 Rgb - Z...
REDRAGON LAMIA 2 H320 RGB igralne slušalke nudijo visokokakovosten 7.1 prostorski zvok. Enostavno...
Referenca: MDREX15APB
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočen... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočena uporaba | Klici/Glasba |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Lokacija zvočnika slušalk | V ušesu |
| Maksimalna moč | 100 mW |
| Vrsta intrauralnih slušalk | Slušalke |
| Vrsta mikrofona | In-line |
| Teža | 3 g |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočena uporaba | Klici/Glasba |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Da |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | In-line |
Slušalke | |
| Maksimalna moč | 100 mW |
| Lokacija zvočnika slušalk | V ušesu |
| Vrsta intrauralnih slušalk | Slušalke |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 8–22000 Hz |
| Impedanca | 16 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 100 dB |
| Vrsta magneta | Neodim |
| Gojniška enota | 9 mm |
| Vrsta gonilnika | Dinamična |
Teža in mere | |
| Teža | 3 g |
Druge funkcije | |
| Navodila za uporabo | Da |
Obseg dobave | |
| Naušniki | Da |
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočen... |
REDRAGON LAMIA 2 H320 RGB igralne slušalke nudijo visokokakovosten 7.1 prostorski zvok. Enostavno...
JBL Deep Bass Sound
Kar najbolje izkoristite svoje mikse z visokokakovostnim zvokom iz varnih, za...
Stil in udobje v enem
Naglavne slušalke Tune 525BT proizvajalca JBL so eden tistih modelov...

Brezžične naglavne slušalke MANTA RYTMO ELEGANC...
Nastavili so se, da bi ustvarili takojšnjo tišino, kjerkoli. Rezultat je profesiona...
Z Bluetooth, nizko-latenčno 2,4 GHz brezžično povezavo in žično 3,5 mm mo...
S Pure Bass JBL tehnologijo prinašajo izjemen bas, s tem pa boste do...
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočen... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati