Slušalke Brezžične Jbl Naglavne Z Mikrofonom...
JBL Quantum 350 brezžične slušalke se ponašajo z JBL QuantumSOUND Signatu...
Referenca: G435
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Brezžični doseg | 10 m |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 45 ohmov |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Frekvenca mikrofona | 100–8000 Hz |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Življenjska doba baterije | 18 h |
| Vir polnjenja | USB |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Črna, rumena |
| Operacijska tipka | Izklop zvoka, glasnost +, glasnost - |
| Ime barve | Črna in neon rumena |
| Gumb za nadzor glasnosti | |
| Nadzorni | Gumbi |
| Raven zvočnega tlaka (največ) | 83,1 dB |
| Gumb za vklop | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Bluetooth | Da |
| RF povezljivost | Da |
| Brezžični doseg | 10 m |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Frekvenca mikrofona | 100–8000 Hz |
Baterija | |
| Na baterije | Da |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Življenjska doba baterije | 18 h |
| Vir polnjenja | USB |
Slušalke | |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 45 ohmov |
Teža in mere | |
| Širina | 163 mm |
| Globina | 71 mm |
| Višina | 170 mm |
| Teža | 165 g |
Obseg dobave | |
| Priložen sprejemnik | Da |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB Type-A |
| Priloženi kabli | USB Type-A do USB Type-C |
| Štetje | 1 |
JBL Quantum 350 brezžične slušalke se ponašajo z JBL QuantumSOUND Signatu...
Sony WF-1000XM5. Vrsta izdelka: Slušalke. Tehnologija prenosa: Brezžična, Bluetooth. Pripo...
G335 žične igralne slušalke IGRAJTE NA SVOJ način Lahka in hladna. Barve in udobje se združujejo ...
Več glasbe, manj šumov iz okolice
Z dvema mikrofonoma v vsaki ušesni školjki in ...
Slušalke JBL T760NC se ponašajo z zmogljivo baterijo, ki nudi do 50 u...
Slušalke so opremljene s hibridnim sistemom izničevanja &sca...
JBL Signature Sound in Personi-Fi 2.0
Poslušajte svojo glasbo v polnih barvah z 12-milime...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati