- New product
Slušalke Žične Hp Naglavne Usb-c/usb-a/3,5mm...
HP HyperX Cloud III Gaming 3.5mm/USB-C/USB-A 7.1 z mikrofonom črne-rdeče slušalke
- Legenda prepro...
Reference: MDREX15APB
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočen... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočena uporaba | Klici/Glasba |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Lokacija zvočnika slušalk | V ušesu |
| Maksimalna moč | 100 mW |
| Vrsta intrauralnih slušalk | Slušalke |
| Vrsta mikrofona | In-line |
| Teža | 3 g |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočena uporaba | Klici/Glasba |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Da |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | In-line |
Slušalke | |
| Maksimalna moč | 100 mW |
| Lokacija zvočnika slušalk | V ušesu |
| Vrsta intrauralnih slušalk | Slušalke |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 8–22000 Hz |
| Impedanca | 16 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 100 dB |
| Vrsta magneta | Neodim |
| Gojniška enota | 9 mm |
| Vrsta gonilnika | Dinamična |
Teža in mere | |
| Teža | 3 g |
Druge funkcije | |
| Navodila za uporabo | Da |
Obseg dobave | |
| Naušniki | Da |
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočen... |
HP HyperX Cloud III Gaming 3.5mm/USB-C/USB-A 7.1 z mikrofonom črne-rdeče slušalke
ODLIČEN ZVOKJBL Signature Sound in prostorski zvok
Skupaj z zmogljivim zvokom JBL Signature Sound 40-milimetrs...
Gaming slušalke Havit H2007U
Havit H2007U slušalke so odlična izbira za vsakega igričarja, ...
Slušalke omogočajo priklop preko brezžičnega USB sprejemnika a...
Globina: - 50,8 mm Teža: - 250 g Višina: - 195 mm Širina: - 139 mm Barva izdelka: -...
POSLUŠAJTE VSAK DETAJL
Poglobite svoja čutila z natančnim zvokom, vključenim v udobno in usklajen...
ASTRO Gaming A20. Vrsta izdelka: Slušalke. Tehnologija prenosa: Brezžična. Priporočena upo...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent