Grafična Kartica Nvidia Rtx5060 Asus Prime Oc...
ASUS Prime GeForce RTX 5060 OC 8GB GDDR7 (PRIME-RTX5060-8G) grafična kartica
Izkusite prvotno zmo...
Referenca: 530454
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost procesorja | 2407 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR7 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 128 bit |
| Hitrost pomnilnika | 14000 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express 5.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
ASUS Prime GeForce RTX 5060 OC 8GB GDDR7 (PRIME-RTX5060-8G) grafična kartica
Izkusite prvotno zmo...
GRAFIČNI PROCESOR: NVIDIA GeForce RTX 5070
VODILO: PCI Express 5.0 x16
POMNILNIK: 12GB GDDR7 192...
Gainward Phantom GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16GB GDDR7 grafična kartica
Zasnovana z navdihom f...
GRAFIČNI PROCESOR: NVIDIA GeForce RTX 5060
VODILO: PCI Express 5.0 x16
POMNILNIK: 8GB GDDR7 128b...
barva |
|
Primarna barva |
Črna |
Dimenzije |
|
Dolžina / Globina |
360 mm |
širina |
150... |
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC White Gaming Edition 8GB GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xH...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Grafične kartice | |||
| Avtobus Vrsta | PCI Express x16, 5.0 | |||
| Gra... | ||||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5070 |
| Hitrost proceso... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5070 |
| Hitrost proceso... |
SAPPHIRE PULSE Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 OC gaming grafična kartica
Honeywell PTM7950 TIM
Honey...
GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G GDDR7 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 3xDisplayPor...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5080 |
| Ločen pomnilnik... |
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB GDDR7 (DUAL-RTX5060TI-O16G) grafična kartica
ASUS Dual GeFor...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati