Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Grafična Kartica Nvidia Rtx5060ti Gainward Ghost Oc - 8gb Gddr7 (ne7506tt19p1-gb2062b)
Referenca: GW-5060Ti-GhostOC-8GB
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost procesorja | 2407 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR7 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 128 bit |
| Hitrost pomnilnika | 14000 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express 5.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 2 ventilator |
| Barve osvetlitve | Multi |
| Osvetlitev | Da |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Grafična Kartica Amd Rx9060 Xt Powercolor...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | AMD |
| GPU | Radeon RX 9060 XT |
| Ločen pomnilnik g... |
Grafična Kartica Nvidia Rtx5060ti Gigabyte...
GRAFIČNI PROCESOR: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
VODILO: PCI Express 5.0 x16
POMNILNIK: 8GB GDDR7 1...
Grafična Kartica Nvidia Rtx5080 Zotac Solid...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5080 |
| Ločen pomnilnik... |
Grafična Kartica Nvidia Rtx5060ti Gainward...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Grafična Kartica Amd Rx9060 Xt Asus Prime -...
Tukaj je opis artikla za ASUS Prime Radeon RX 9060 XT OC Edition 16GB GDDR6 (model PRIME-RX9060XT...
Grafična Kartica Amd Rx 6500xt Msi Mech 2x Oc -...
Pci-e 3.0 Extender Riser Thermaltake...
Grafična Kartica Nvidia Rtx5060ti Gigabyte...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Grafična Kartica Nvidia Gt710 Inno3d - 2gb Ddr3...
| Opis Izdelka | Inno3D GeForce GT 710 LP - grafična kartica - GF GT 710 - 2 GB | ||
| Tip Naprave | Gr... | ||
Grafična Kartica Nvidia Rtx5060ti Palit...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Grafična Kartica Asus Dual Geforce Rtx 5050 Oc,...
GRAFIČNI PROCESOR: NVIDIA GeForce RTX 5050
VODILO: PCI Express 5.0 x16
POMNILNIK: 8GB GDDR6 128bi...
Grafična Kartica Nvidia Rtx3050 Asus Oc Edition...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Grafične kartice | |||
| Avtobus Vrsta | PCI Express 4.0 | |||
| Grafiko | ||||
Grafična Kartica Nvidia Rtx5060ti Msi Gaming...
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Avtobus | PCI-E x16 |
| Nabor čipov | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti... |
Grafična Kartica Nvidia Rtx5060ti Asus Oc...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Ločen pomnil... |
Grafična Kartica Nvidia Rtx5050 Msi Gaming Oc -...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5050 |
| Ločen pomnilnik... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati