Grafična Kartica Nvidia Rtx5060 Gainward Ghost...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 |
| Hitrost proceso... |
Referenca: G-5060Ti-W-OC-8G
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost procesorja | 2587 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR7 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 128 bit |
| Hitrost pomnilnika | 28000 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express x16 5.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 2 ventilator |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 |
| Hitrost proceso... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | AMD |
| GPU | Radeon RX 9070 XT |
| Ločen pomnilnik g... |
| Opis Izdelka | Inno3D GeForce GT 710 LP - grafična kartica - GF GT 710 - 2 GB | ||
| Tip Naprave | Gr... | ||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Grafične kartice | |||
| Avtobus Vrsta | PCI Express x16 5.0 | |||
| Graf... | ||||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5070 |
| Ločen pomnilnik... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5070 |
| Hitrost proceso... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
| Količina pomnilnika | 16 GB |
| Pomnilniški vmesnik | 256 bitov |
| Vrsta DRAM | GDDR7 |
| Grafična ura | 22... |
ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070 XT GDDR6 OC (TUF-RX9070XT-O16G-GAMING) gaming grafična kartica
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 32G GDDR7 OC (ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-GAMING) ARGB gaming grafič...
AFOX GeForce GT240 AF240‑1024D3L2 1GB DDR3 ekran kartı je osnovna namizna grafična kartica namenj...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati