Grafična Kartica Nvidia Rtx5080 Palit Gaming...
| Količina pomnilnika | 16 GB |
| Pomnilniški vmesnik | 256 bitov |
| Vrsta DRAM | GDDR7 |
| Osnovna frekven... |
Referenca: RX9060XT-Hell-OC
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | AMD |
| GPU | Radeon RX 9060 XT |
| Ločen pomnilnik g... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | AMD |
| GPU | Radeon RX 9060 XT |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 128 bit |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express x16 5.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | AMD |
| GPU | Radeon RX 9060 XT |
| Ločen pomnilnik g... |
| Količina pomnilnika | 16 GB |
| Pomnilniški vmesnik | 256 bitov |
| Vrsta DRAM | GDDR7 |
| Osnovna frekven... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5080 |
| Ločen pomnilnik... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 |
| Ločen pomnilnik... |
| Design | ||||
| Hlajenje tip | Aktivna | |||
| Hlajenje tehnologije | GIGABYTE WINDFORCE 3X | |||
| &Sca... | ||||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 |
| Hitrost proceso... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5050 |
| Hitrost proceso... |
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Grafične kartice | |||
| Avtobus Vrsta | PCI Express 5.0 | |||
| Grafiko | ||||
GRAFIČNI PROCESOR: NVIDIA GeForce RTX 5080
VODILO: PCI Express 5.0 x16
POMNILNIK: 16GB GDDR7 256bit...
| Design | ||||
| Hlajenje tip | Aktivna | |||
| Hlajenje tehnologije | ASUS Osno-te... | |||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | AMD |
| GPU | Radeon RX 7700 XT |
| Ločen pomnilnik g... |
Grafična kartica |
|
Serija GPU |
Serija RTX 50 |
Model GPE |
|
NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|
ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070 XT GDDR6 OC (TUF-RX9070XT-O16G-GAMING) gaming grafična kartica
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati