Grafična Kartica Nvidia Rtx5060 Inno3d Twin X2...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 |
| Hitrost proceso... |
Referenca: GV-5090-AORUS-EX
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5090 |
| Hitrost proceso... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5090 |
| Hitrost procesorja | 2655 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 32 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR7 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 512 bit |
| Hitrost pomnilnika | 28000 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express x16 5.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| Barve osvetlitve | Multi |
| Osvetlitev | Da |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5090 |
| Hitrost proceso... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 |
| Hitrost proceso... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5050 |
| Ločen pomnilnik... |
| Opis Izdelka | Inno3D GeForce GT 710 LP - grafična kartica - GF GT 710 - 2 GB | ||
| Tip Naprave | Gr... | ||
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G GDDR6 grafična kartica, PCIe 5.0, 1xHDMI 2.1b, 2xDisplay...
Grafična kartica |
|
Serija GPU |
Serija RTX 50 |
Model GPE |
|
NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Grafične kartice | |||
| Avtobus Vrsta | PCI Express x16 5.0 | |||
| Graf... | ||||
GRAFIČNI PROCESOR: NVIDIA GeForce RTX 5050
VODILO: PCI Express 5.0 x16
POMNILNIK: 8GB GDDR6 128bi...
ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070 XT GDDR6 OC (TUF-RX9070XT-O16G-GAMING) gaming grafična kartica
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost proc... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Družina GPU | AMD |
| GPU | Radeon RX 9070 XT |
| Hitrost procesorj... |
barva |
|
Primarna barva |
Črna |
Dimenzije |
|
Dolžina / Globina |
360 mm |
širina |
150... |
SAPPHIRE Radeon RX 7600 8GB DDR6 PCI-E PULSE GAMING OC HDMI/DP LITE (11324-01-20G) grafična karti...
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Grafična kartica |
Shranjevanje |
|
| Skladiščn... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati