Zvočnik Edifier S1000mkii - 120w - 2.0 (rjava)
Povečaj glasnost!
Komplet zvočnikov Edifier S1000MKII bo zagotovo navdušil. Ti zvočniki 2...
Reference: Z150
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Priporočena uporaba | PC |
| Zvočni kanali | Kanali 2.0 |
| Število pogonov | 1 |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| RMS moč | 6 W |
| Barva izdelka | Bela |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Barva izdelka | Bela |
| Priporočena uporaba | PC |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Da |
| Povezljivost slušalk | 3,5 mm |
Avdio | |
| RMS moč | 6 W |
Ojačevalnik | |
| Ojačevalnik | Ne |
Uspešnost | |
| Vir napajanja | Enosmerni tok |
Zvočniki | |
| Avdio kanali | Kanali 2.0 |
| Postavitev zvočnikov | Namizna/knjižna polica |
| Število pogonov | 1 |
| Tweeter | Da |
| wooferji | Ne |
Teža in mere | |
| Širina | 84,5 mm |
| Globina | 76 mm |
| Višina | 151,5 mm |
| Teža | 583 g |
Druge funkcije | |
| AC napajalnik | Da |
| Priročnik z navodili | Da |
| Izhod za slušalke | Da |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Vrsta napajalnika | EU |
| Vrsta izdelka | Prenosni stereo zvočnik |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 90 mm |
| Globina embalaže | 200 mm |
| Višina paketa | 161 mm |
| Teža paketa | 750 g |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 18,7 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 60,8 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 33,8 cm |
| Teža pošiljke | 9,6 kg |
Komplet zvočnikov Edifier S1000MKII bo zagotovo navdušil. Ti zvočniki 2...
JBL Pro Sound naslednje stopnje
Dva nizkotonca, dva zmogljiva zvočnika in JBL Bass brez truda zago...
Za popolnoma jasno poslušanje glasbe.
Z zvočniškim sistemom GigaWorks T40 Series II Cr...
Močan JBL Pro zvok
Uživajte v močnem JBL Pro zvoku, ki zagotavlja jasne, dinamične zvoke in globl...
Diskretni in moderni zvočniki Edifier R1280DB 2.0 zagotavljajo...
Zvočniki R1280T so subtilna kombinacija retro privlačnosti s sodobnim občutk...
Ves vrhunski izvirni zvok JBL Pro, ki ga lahko obvladate
JBL PartyBox Ultimate lahko pokrije ogro...
Pripravite se, da povsem preoblikujete svojo zabavno izkušnjo z JBL Partybox 720! To ni le zvočni...
JBL Xtreme 2 je ultimativni prenosni zvočnik Bluetooth, ki brez truda zagotavlja dinamičen in pog...
Komplet zvočnikov Edifier S2000MKII je popoln način za uživanje v glasbi. Ti ...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent