Zvočniki Edifier R1280dbs 2x 21w 2.0 (rjava)
Edifier R1280DB. Priporočena uporaba: Univerzalno. Avdio kanali: 2.0 kanalov. Tehnologija prenosa...
Referenca: R1380DB
Edifier R1380DB je zanimiva kombinacija inovativne zvočne kakovosti in k...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Edifier R1380DB je zanimiva kombinacija inovativne zvočne kakovosti in klasičnega dizajna. Profesionalni zvočniki so opremljeni z najsodobnejšimi gonilniki, ki zagotavljajo čist in uravnotežen zvok. Leseno ohišje učinkovito zmanjšuje akustično resonanco. Na voljo so optični, koaksialni in linijski vhodi, ki omogočajo priklop večine modelov. S tehnologijo Bluetooth 5.1 s kodekom aptX lahko preprosto povežete katerokoli napravo. Priložen daljinski upravljalnik omogoča priročno upravljanje.

Pridobite takojšen dostop do najpomembnejših funkcij. Stranska plošča zvočnika Edifier omogoča neverjetno enostavno prilagajanje osnovnih nastavitev. Z enim gibom lahko nadzirate glasnost, nivo nizkih tonov, pa tudi visokih in nizkih tonov, med drugim. Priložen daljinski upravljalnik vam zagotavlja svobodo vklopa naprave, preklapljanja pesmi in izbire vira zvoka. Zvočni signal lahko enostavno prilagodite svojim pričakovanjem.

Če želite videti, kaj naredi te zvočnike impresivne z odlično zvočno kakovostjo, samo poglejte noter. R1380DB uporablja digitalni čip TI PCM9211 za zagotovitev natančne reprodukcije zvoka. Vgrajen visokotonski zvočnik meri 25 mm. Visokotonski zvočniki, kot tudi srednjetonski in nizkotonski gonilniki so odgovorni za odlično ravnovesje in natančno obdelavo zvoka. Ojačevalnik razreda D s skupno RMS izhodno močjo 42W bo zagotovil nepozabno glasbeno izkušnjo.

Z široko združljivostjo zvočniki R1380DB ponujajo številne možnosti povezljivosti. Oprema je opremljena z linijskim vhodom, optičnimi in koaksialnimi priključki. Osvobodite se kablov in vseh omejitev s tehnologijo Bluetooth 5.1, Qualcomm aptX kodek pa zagotavlja zanesljiv brezžični prenos. Izberite pravi način za povezavo naprave in uživajte v gladkem in stabilnem prenosu.

Zvočniki Edifier ponujajo izjemno funkcionalnost, hkrati pa izgledajo odlično. To omogoča leseno ohišje in stilski dizajn. Rezultat je neverjetno eleganten, atmosferičen značaj. Zagotovo bodo predstavljali okusno dopolnitev klasično urejenih notranjosti.

| Blagovna znamka | Edifier |
|---|---|
| Model | R1380DB |
| Različica Bluetooth | V5.1 |
| Frekvenčni odziv | 55Hz-20kHz |
| Avdio vhodi | Line In, Optical, Coaxial, Bluetooth |
| Raven hrupa | ≤30 dB (A) |
| Izhodna moč (RMS) | 21 W + 21 W |
| Avdio kodek | aptX, SBC |
| Barva | rjava |
| Vhodna občutljivost | Line In1: 450 ±50 mV; Line In2: 550 ±50 mV; Optical/Coaxial: 450 ±50 mFFs; Bluetooth: 700 ±50 mFFs; |
| Razmerje signal-šum | ≥85 dB (A) |
| Srednje/nizkotonski gonilnik | 4" |
| Visokotonski gonilnik | 1" |