Spletna Kamera Logitech C310 5mp Hd 720p 30fps...

Referenca: Brio505
Logitech Brio 505. Megapiksel (ca.): 4 MP, Največja video ločljivost: 1920 x 1080 slikovnih pik, ...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Logitech Brio 505. Megapiksel (ca.): 4 MP, Največja video ločljivost: 1920 x 1080 slikovnih pik, Največja hitrost sličic: 60 fps. Vmesnik: USB, Barva izdelka: Črna, Način pritrditve: Sponka. Podprti operacijski sistemi Windows: Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1, podprti operacijski sistemi Mac: Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 Visoko..., Podpira druge operacijske sisteme: Chrome. Trajnostni certifikati: CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC). Širina: 110 mm Globina: 31,5 mm Višina: 31,5 mm.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Megapiksel (ca.) | 4 MP |
| Največja ločljivost videa | 1920 x 1080 Pixel |
| Največja hitrost sličic | 60 fps |
| vmesnik | USB |
| barva izdelka | Črna |
| Vrsta priloge | Posnetek |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podpora za druge operacijske sisteme | Chrom |
| Trajnostni certifikati | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Široko | 110 mm |
| globina | 31,5 mm |
| Višina | 31,5 mm |
Logitech Brio 505. Megapiksel (ca.): 4 MP, Največja video ločljivost: 1920 x 1080 slikovnih pik, ...

Kensington A1020 Boom Arm je prilagodljiva montažna rešitev za mikrofone, spletne kamere in siste...
Sestankujte ali se pogovarjajte v ultra HD resoluciji 4K pri 30 fps ali 1080...
Kamera Brio 100 je opremljena z optičnim senzorjem s FullHD 1080p ločljivostjo in v...
Sestankujte ali se pogovarjajte v ultra HD resoluciji 4K pri 30 fps ali 1080p pr...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Webcam | |||
| Audio Podporo | Yes: vgrajen mikrofon | |||
| Povezovanje ... | ||||
Brio 300 je kompaktna spletna kamera, ki omogoča video klice v 1080p FullHD...
Lenovo Performance FHD. Najvišja ločljivost videa: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip kamere H...
Kamera Brio 100 je opremljena z optičnim senzorjem s FullHD 1080p ločljivostjo in v...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Webcam | |||
| Audio Podporo | Yes: vgrajeni vsesmerni mikrofon | |||
| P... | ||||
Lenovo ThinkVision MC50. Največja ločljivost videa: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip kamere HD: Ful...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati