Spletna Kamera Logitech C270 3mp Hd 720p 30fps...

Referenca: 195892018230
Lenovo Performance FHD. Najvišja ločljivost videa: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip kamere H...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Lenovo Performance FHD. Najvišja ločljivost videa: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip kamere HD: Full HD. Vmesnik: USB-C, Barva izdelka: Črna, Vrsta pritrditve: Sponka / stojalo. Širina: 120 mm Globina: 63 mm Višina: 56,3 mm. Teža paketa: 190 g.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Največja ločljivost videa | 1920 x 1080 Pixel |
| Vrsta kamere HD | Full HD |
| vmesnik | USB-C |
| barva izdelka | Črna |
| Vrsta priloge | Clip / Ständer |
| Široko | 120 mm |
| globina | 63 mm |
| Višina | 56,3 mm |
| Teža paketa | 190 g |
Lenovo Performance FHD. Najvišja ločljivost videa: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip kamere H...

Kamera Brio 100 je opremljena z optičnim senzorjem s FullHD 1080p ločljivostjo in v...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Live streaming fotoaparat | |||
| Audio Podporo | Yes: vgrajen dvojni v... | |||

| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Live streaming fotoaparat | |||
| Audio Podporo | Yes: vgrajen dvojni v... | |||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Webcam | |||
| Audio Podporo | Yes: vgrajeni vsesmerni mikrofon | |||
| P... | ||||
Popolna spletna kamera za vaše video sestanke. Spletna kamera Sandberg 4K zagotavlja, da boste ve...
Kensington A1020 Boom Arm je prilagodljiva montažna rešitev za mikrofone, spletne kamere in siste...
Sestankujte ali se pogovarjajte v ultra HD resoluciji 4K pri 30 fps ali 1080...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati