Volan Logitech G923 Usb Za Xbox X/s, Xbox One...
LOGITECH G923: OBČUTITE TRUEFORCE
...
Referenca: 13875

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta naprave | Gamepad |
| Podprte platforme za igre | PC |
| Funkcionalni gumbi za nadzor iger | Gumb za nazaj, D-pad, gumb za zagon |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB 2.0 |
| Barva izdelka | Črna, modra |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Certifikat | FCC, CE |
| Širina embalaže | 79,5 mm |
| Globina embalaže | 201 mm |
| Višina embalaže | 167,6 mm |
| Širina škatle za pošiljanje | 19,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 28 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 18,5 cm |
Dolge podrobnosti | |
Ergonomija | |
| Barva izdelka | Črna, modra |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Certifikat | FCC, CE |
Vhodna naprava | |
| Vrsta naprave | Gamepad |
| Podprte platforme za igre | PC |
| Funkcionalni gumbi za nadzor iger | Gumb za nazaj, D-pad, gumb za zagon |
| Analogne palice | Da |
| Gumbi, ki jih je mogoče programirati | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB 2.0 |
Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 79,5 mm |
| Globina embalaže | 201 mm |
| Višina embalaže | 167,6 mm |
| Teža paketa | 300 g |
Sistemske zahteve | |
| Pogon CD-ROM | Da |
Obseg dobave | |
| Navodila za uporabo | Da |
Druge funkcije | |
| USB zahteva | Da |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 19,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 28 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 18,5 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 1,5 kg |

SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC,...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Gamepad | |||
| Povezovanje Tehnologije | Brezžično, žično - Bluetoot... | |||
T80 Ferrari 488 GTB Edition V škatli dobite: Dirkalni volan, set dveh pedalov, sistem za p...
REALISTIČEN OBČUTEK IGRANJA
Potopite se v dirkaški svet z izjemnim gaming volanom SEABORG 400! Z...
Igranje iger bodo bolj realistične z novim brezžičnim igralnim ploščkom HARROW. Najnovejše PC-igr...

Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Druga vhodna naprava |
| Vmes... |
Dirkalni volan Driving Force G29 Vsi upravljalni elementi so razporejeni tako, da so neposredno d...

Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati