categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Joystick Gamepad Logitech F310
Reference: 13875

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta naprave | Gamepad |
| Podprte platforme za igre | PC |
| Funkcionalni gumbi za nadzor iger | Gumb za nazaj, D-pad, gumb za zagon |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB 2.0 |
| Barva izdelka | Črna, modra |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Certifikat | FCC, CE |
| Širina embalaže | 79,5 mm |
| Globina embalaže | 201 mm |
| Višina embalaže | 167,6 mm |
| Širina škatle za pošiljanje | 19,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 28 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 18,5 cm |
Dolge podrobnosti | |
Ergonomija | |
| Barva izdelka | Črna, modra |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Certifikat | FCC, CE |
Vhodna naprava | |
| Vrsta naprave | Gamepad |
| Podprte platforme za igre | PC |
| Funkcionalni gumbi za nadzor iger | Gumb za nazaj, D-pad, gumb za zagon |
| Analogne palice | Da |
| Gumbi, ki jih je mogoče programirati | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik naprave | USB 2.0 |
Programska oprema | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 79,5 mm |
| Globina embalaže | 201 mm |
| Višina embalaže | 167,6 mm |
| Teža paketa | 300 g |
Sistemske zahteve | |
| Pogon CD-ROM | Da |
Obseg dobave | |
| Navodila za uporabo | Da |
Druge funkcije | |
| USB zahteva | Da |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 19,5 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 28 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 18,5 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 1,5 kg |

16 other products in the same category:
Joystick Gamepad Redragon Harrow G808 - Brezžični
Igranje iger bodo bolj realistične z novim brezžičnim igralnim ploščkom HARROW. Najnovejše PC-igr...
Joystick Logitech G Saitek Pro Flight Yoke...
Volan Logitech G920 Usb Xbox One In Pc...

Logitech Driving Force Shifter Menjalnik Za...
Volan Genesis Seaborg 400 Igralni Volan, Usb,...
REALISTIČEN OBČUTEK IGRANJA
Potopite se v dirkaški svet z izjemnim gaming volanom SEABORG 400! Z...
Volan Logitech G29 Driving Force S Pedali In...
LASTNOSTI
- 900° obrat volana (2 obrata in pol)
- Volan in prestavna ročica oblečena v pravo usnje
- 6 sto...
Joystick Speedlink Competition Pro Extra...
SPEEDLINK Competition Pro Extra. Vrsta naprave: Joystick, Podprte igralne platforme: Android, PC,...
Joystick Gamepad Logitech Rumble Pad F710 -...

Joystick Gamepad Nacon Ps4 Revolution Unlimited...
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Druga vhodna naprava |
| Vmes... |
Volan Thrustmaster T80 Ferrari 488 Gtb Edition...
T80 Ferrari 488 GTB Edition V škatli dobite: Dirkalni volan, set dveh pedalov, sistem za p...
Kontroler Switch Joy-con Komplet Neon -...
Kontroler Microsoft Xbox Elite Wireless...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Gamepad | |||
| Povezovanje Tehnologije | Brezžično, žično - Bluetoot... | |||
Volan Logitech G923 Usb Za Ps4/ps5 In Pc...
Volan Logitech Driving Force S Pedali G29 Usb...
Dirkalni volan Driving Force G29 Vsi upravljalni elementi so razporejeni tako, da so neposredno d...

Joystick Logitech G Saitek Pro Flight X52...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent