Uničevalec dokumentov hsm p44i/3,9 securio p-2...
HSM Securio je ...
Referenca: 57776
- širina odprtine 220 mm
- kapaciteta 6 listov 80gsm
- razrez na koščke 2x15mm
- reže sponke, kar...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
- širina odprtine 220 mm
- kapaciteta 6 listov 80gsm
- razrez na koščke 2x15mm
- reže sponke, kartice, CD-je
- ločena reža in zbiralnik (koš) za uničevanje CD-jev
- napolnjenost koša je vidna skozi prozorno okence
- varnostni razred P-5/ O-1/ T-2/ E-2/ F-2
- prostornina koša 20l
- dimenzije: 345x245x445mm
- teža: 6 kg
- avtomatski povratek zastalega papirja
- tiho delovanje
- avtomatski vklop/ izklpo (fotocelica)
- preprosta izpraznitev koša
- LED lučka za opozorilo ko je koš poln
- uničevalnik ima 1 leto garancije
Olje za rezalne nože - za dolgo življenjsko dobo rezalnika
F
| X6pro SHREDSTAR | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1046111 |
| EAN | 4026631057776 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-2, P-5, F-2, O-1 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 4 |
| Širina razreza | 2 mm |
| Dolžina razreza | 15 mm |
| Število listov (80g / m²) | 6 listov |
| Širina rezalne odprtine | 220 mm |
| Volumen koša | 20 l |
| Hitrost rezanja | 35 mm/s |
| Glasnost | 58 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 160 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 245 mm |
| Širina | 345 mm |
| Višina | 445 mm |
| Teža | 6,3 kg |
| Barva | bela |
- širina odprtine 220 mm
- kapaciteta 6 listov 80gsm
- razrez na koščke 2x15mm
- reže sponke, kar...
Učinkovito in varno uničevanje dokumentov, ki ga ne morete slišati – idealno za uporabo v tihih p...
Genie 440X II– eleganten črn uničevalec za pisarno.
- uničevalec dokumentov GENIE 440X 4x38mm/P-...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
- olje za uničevalce dokumetov
- 250ml
- za pravilno vzdrževanje rezalnih nožev
- podaljša življe...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- primeren za domačo uporabo
- možnost r...
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
Uničevalec dokumentov HP Pro 18CC – idealen za pisarne in podjetja.
- kapaciteta rezanja: 18 lis...
HP Auto 200CC – avtomatski uničevalec dokumentov P-4.
- zmogljivost rezanja: 13 listov DIN A4 (8...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati