Uničevalec dokumentov hsm p44i/0,78x11 securio...
HSM Securio je ...
Reference: 57776
- širina odprtine 220 mm
- kapaciteta 6 listov 80gsm
- razrez na koščke 2x15mm
- reže sponke, kar...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- širina odprtine 220 mm
- kapaciteta 6 listov 80gsm
- razrez na koščke 2x15mm
- reže sponke, kartice, CD-je
- ločena reža in zbiralnik (koš) za uničevanje CD-jev
- napolnjenost koša je vidna skozi prozorno okence
- varnostni razred P-5/ O-1/ T-2/ E-2/ F-2
- prostornina koša 20l
- dimenzije: 345x245x445mm
- teža: 6 kg
- avtomatski povratek zastalega papirja
- tiho delovanje
- avtomatski vklop/ izklpo (fotocelica)
- preprosta izpraznitev koša
- LED lučka za opozorilo ko je koš poln
- uničevalnik ima 1 leto garancije
Olje za rezalne nože - za dolgo življenjsko dobo rezalnika
F
| X6pro SHREDSTAR | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1046111 |
| EAN | 4026631057776 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-2, P-5, F-2, O-1 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 4 |
| Širina razreza | 2 mm |
| Dolžina razreza | 15 mm |
| Število listov (80g / m²) | 6 listov |
| Širina rezalne odprtine | 220 mm |
| Volumen koša | 20 l |
| Hitrost rezanja | 35 mm/s |
| Glasnost | 58 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 160 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 245 mm |
| Širina | 345 mm |
| Višina | 445 mm |
| Teža | 6,3 kg |
| Barva | bela |
- širina odprtine 220 mm
- kapaciteta 6 listov 80gsm
- razrez na koščke 2x15mm
- reže sponke, kar...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
- uničevalnik dokumentov z avtomatskim polnjenjem je drugačen od ostalih, saj uniči tudi že spete...
- zmogljivost rezanja: 8 listov DIN A4 (80 g/m2)
- vrsta reza: Delni rez / Prečni rez
- varnostni...
HSM Securio nemška kakovost in varnost 5 let garancije in doživljenjska na nože.
HSM Securio je ...
- olje za uničevalce dokumentov Rexel
- za pravilno vzdrževanje rezalnih nožev podaljša življensk...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent