Uničevalec dokumentov hsm p36i/1,9x15 securio...
HSM Securio je ...
Referenca: 4026631036610
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| B34 - 0,78 x 11 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1845111 |
| EAN | 4026631036610 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-6 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 5 |
| Širina razreza | 0,78 mm |
| Dolžina razreza | 11,00 mm |
| Število listov (80g / m²) | 8 listov |
| Število listov (70g / m²) | 9 listov |
| Širina rezalne odprtine | 310,00 mm |
| Volumen koša | 100,00 l |
| Hitrost rezanja | 80,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 590 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 439 mm |
| Širina | 451 mm |
| Višina | 845 mm |
| Teža | 42 kg |
| Barva | bela |