Uničevalec dokumentov leitz iq autofeed 150...
Leitz – priznana znamka z avtomatskim uničevanjem dokumentov.
- funkcija samodejnega podajanja z...
Referenca: 57752
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| X15 SHREDSTAR | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1030121 |
| EAN | 4026631057752 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-2, P-4, O-1, F-1 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 3 |
| Širina razreza | 4 mm |
| Dolžina razreza | 37 mm |
| Število listov (80g / m²) | 15 listov |
| Širina rezalne odprtine | 230 mm |
| Volumen koša | 26 l |
| Hitrost rezanja | 37 mm/s |
| Glasnost | 57 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 320 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 300 mm |
| Širina | 390 mm |
| Višina | 595 mm |
| Teža | 13 kg |
| Barva | bela |
Leitz – priznana znamka z avtomatskim uničevanjem dokumentov.
- funkcija samodejnega podajanja z...
- dimenzije vrečk 575X900X1500 mm
- 25 kos v zavitku
- cena za zavitek
Uničevalec dokumentov HP Pro 18CC – idealen za pisarne in podjetja.
- kapaciteta rezanja: 18 lis...
Avtomatski uničevalec HP 100CC, rez 4,3x12 mm.
- zmogljivost rezanja: 9 listov DIN A4 (80 g/m2)-...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- primeren za domačo uporabo
- možnost r...
Uničevalec Leitz – vrhunska zaščita podatkov priznanega proizvajalca.
- pisarniški uničevalnik L...
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
- uničevalnik dokumentov z avtomatskim polnjenjem je drugačen od ostalih, saj uniči tudi že spete...
- olje za uničevalce dokumetov
- 250ml
- za pravilno vzdrževanje rezalnih nožev
- podaljša življe...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- primeren za domačo uporabo
- možnost r...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati