Uničevalec dokumentov rexel strip cut x8 4x40...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- možnost razreza do 8 listov 80g papir...
Referenca: 4026631046305
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| B26 - 1 x 5 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1804111 |
| EAN | 4026631046305 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-7 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 6 |
| Širina razreza | 1 mm |
| Dolžina razreza | 5 mm |
| Število listov (80g / m²) | 4 listi |
| Širina rezalne odprtine | 280 mm |
| Volumen koša | 55 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 580,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 397 mm |
| Širina | 497 mm |
| Višina | 676 mm |
| Teža | 27,70 kg |
| Barva | bela |