Oljeni lističi za uničevalnike dokumentov rexel...
- oljeni lističi uporabite enkrat mesečno,
- to je najenostavnejši način za oljenje Rexel uničev...
Referenca: 4026631055833
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| B24 - 1 x 5 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1784111 |
| EAN | 4026631055833 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-7 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 6 |
| Širina razreza | 1mm |
| Dolžina razreza | 5 mm |
| Število listov (80g / m²) | 4 listi |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 34 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Pretok na uro | 12 kg |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 500,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 317 mm |
| Širina | 395 mm |
| Višina | 605 mm |
| Teža | 21 kg |
| Barva | bela |