Uničevalec Dokumentov Rexel 2020300xeu Do 10...
- uničevalnik dokumentov z avtomatskim polnjenjem je drugačen od ostalih, saj uniči tudi že spete...
Referenca: 4026631076555
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| AF 350 - 0,78 x 11 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 2115111 |
| EAN | 4026631076555 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-6 |
| Širina razreza | 0,78 mm |
| Dolžina razreza | 11 mm |
| Število listov (80g / m²) | 6 listov |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 35 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| Moč motorja | 500 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 435.00 mm |
| Širina | 395.00 mm |
| Višina | 837.00 mm |
| Teža | 19,327 kg |
| Barva | bela |