Ovitek Za Notesnik/tablico 33,8 Cm (13,3″)...
Ovitek za prenosnik do 13,3-14"
Lastnosti izdelka:
• Serija etuijev je idealna za večino pr...
Referenca: 128475
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta etuija | Zaščitni etui |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
| Material | Tkanina, najlon |
| Notranji material | Najlon |
| Naramnica | Da |
| Teža | 360 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
| Vrsta etuija | Zaščitni etui |
| Material | Tkanina, najlon |
| Notranji material | Najlon |
| Glavna barva izdelka | Siva |
| Naramnica | Da |
| Štetje | 1 |
Teža in mere | |
| Širina | 295 mm |
| Globina | 45 mm |
| Višina | 415 mm |
| Teža | 360 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 385 x 20 x 260 mm |
| Širina embalaže | 415 mm |
| Globina embalaže | 45 mm |
| Višina embalaže | 295 mm |
| Teža paketa | 460 g |
Logistika | |
| Število slojev na paleto | 4 kosi |
| Količina na paleto | 200 kosov |
| Število škatel na paletno plast | 10 kosov |
| Širina palete | 25 cm |
| Dolžina palete | 42 cm |
| Višina palete | 30 cm |
Druge funkcije | |
| Najmanjša velikost zaslona | 35,6 cm |
| Oprijem(i) | Da |
Ovitek za prenosnik do 13,3-14"
Lastnosti izdelka:
• Serija etuijev je idealna za večino pr...
- torbica-ovitek za prenosni računalnik do 12"
- plastenke 7,2 x 250 ml so bile preoblikovane v p...
K... |
13.3 - 14 '' torba za prenosnik
Lastnosti izdelka:
• Serija torbe, idealna za najbolj prilju...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati