Nahrbtnik Za Notesnik 39,6 Cm (15,6") Rivacase...
28L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 15.6".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
Referenca: 7913
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta etuija | Etui za nahrbtnik |
| Največja velikost zaslona | 17 palcev |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Naramnica | Da |
| Teža | 2,1 kg |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Največja velikost zaslona | 17 palcev |
| Vrsta etuija | Etui za nahrbtnik |
| Glavna barva izdelka | Črna, siva |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Naramnica | Da |
| Zaščitna funkcija | Odporen na prah, odporen na praske, odporen na udarce, odporen na brizganje |
| Štetje | 1 |
Teža in mere | |
| Širina | 254 mm |
| Globina | 330 mm |
| Višina | 432 mm |
| Teža | 2,1 kg |
28L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 15.6".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
RivaCase Lantau torba/mapa za prenosnik MacBook Pro in ostale Ultrabooke 15.6'' 8805
Lastnosti i...
Targus EcoSpruce je kolekcija okolju prijaznih torb, ki zagotavljajo enako vrhunsko zaščit...
Lastnosti izdelka:
• Serija etuijev je idealna za večino priljubljenih prenosnikov, ultrabo...
- torbica-ovitek za prenosni računalnik do 14"
- plastenke 8,1 x 250 ml so bile preoblikovane v p...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati