Ddr5 32gb 7200mhz Cl34 Kit (2x16gb) G.skill Rgb...
GSKILL Trident Z5 RGB 32GB (2x16GB) 7200MT/s DDR5 CL34 (F5-7200J3445G16GX2-RS5K) ram pomnilnik
TR...
Referenca: 62815
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 64 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 64 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Napetost shranjevanja | 1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| SPD profil | Da |
| SPD napetost | 1,2 V |
| Zakasnitev SPD | 15 |
| Hitrost SPD | 2133 MHz |
| Hlajenje | Hladilno telo |
GSKILL Trident Z5 RGB 32GB (2x16GB) 7200MT/s DDR5 CL34 (F5-7200J3445G16GX2-RS5K) ram pomnilnik
TR...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Corsair CMH32GX5M2B5600Z36K. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomni...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.3 mm | |||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 8 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| V... | ||||
G.Skill DIMM 32 GB DDR5-6000 (2x 16 GB) Dual-Kit (schwarz, F5-6000J3636F16GX2-IS, Aegis 5, INTEL ...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
KINGSTON FURY Impact 32GB (2x 16GB) 4800MHz DDR5 (KF548S38IBK2-32) ram pomnilnik
Vaš preno...
G.Skill F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 64 GB, postavi...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Corsair Vengeance CMK96GX5M2B6000C30. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 96 GB,...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati